Мати й донька обікрали дачу та залишили сліди на снігу

В Ямпільському районі матір та донька вкрали металеві труби опалення та пічні прилади з дачі 78-річного чоловіка. Проте залишитись непоміченим, не вийшло. Залишені ними відбитки на снігу фактично привели правоохоронців до ймовірних підозрюваних…


До працівників поліції Ямпільського району звернувся 78-річний дідусь, який просив допомогти розшукати зловмисників, що обікрали його дачу. Чоловік поскаржився, що після візиту непроханих гостей, які з дверей будинку зірвали замок та влаштували там гармидер, зникли металеві труби опалення та пічні прилади.

За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. Й по слідам на снігу правоохоронці вийшли на ймовірних підозрюваних. Це була багатодітна родина, в якій виховується восьмеро дітей. Всі вони добре відомі працівникам поліції за скоєння цілої низки злочинів. Під час бесіди з ними, 41-річна матір та її 19-річна донька зізнались, що вони обікрали дачний будинок пенсіонера. Жінки розповіли, що із-за постійної нестачі грошей, вони крадуть худобу, птицю, інші потрібні їм на життя речі та продукти харчування. А у чоловіка вирішили поцупити металеві труби опалення та пічні прилади, які планували здати на металобрухт, але не встигли.

Викрадене поліцейські повернули потерпілому. А стосовно матері та її дочки слідчі Ямпільського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», покаранням за що для обох може стати шестирічне ув'язнення, повідомляє сектор комунікації поліції в Сумській області..