Мати кинула 7-річну дитину на залізничному вокзалі

Голодну, змерзлу та налякану 7-річну дівчинку виявили на залізничному вокзалі в одному з населених пунктів Шосткинського району. Дитину поліцейські відразу ж доправили до лікарні для надання медичної допомоги, а її матір правоохоронці знайшли майже через дві доби.


Про маленьку знайду на залізничному вокзалі в одному з населених пунктів Шосткинського району поліцію повідомила працівниця вокзалу. Жінка розповіла правоохоронцям, що незважаючи на пізній час маленька дівчинка тривалий час знаходиться в залі очікування без супроводу дорослих. На вказане місце одразу виїхала група «швидкого реагування» Шосткинського відділу поліції.

«Незважаючи на прохолодну погоду, дівчинка була легко вдягнута і інші пасажири поділились з нею своїм одягом, – коментує Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Під час бесіди з нашими співробітниками дитина розповіла, що на вокзалі вона очікує матір та бабусю, які поїхали електричкою торгувати товаром».

Замерзлу дівчинку поліцейські доправили до дитячої лікарні де нею зараз опікуються медики. А пошуки її матері тривали майже дві доби, адже ні в поліцію сама жінка не зверталась, і вдома, за місцем за місце мешкання, її теж не було.

Знайшлася горе – матір лише після дзвінка поліцейських родичам дівчинки. Жінка прийшла до соціальної служби де їй і повідомили, що дитина знаходиться в лікарні з переохолодженням.

У своє виправдання 34-річна матуся говорить, що залишила доньку вдома на старшого сина, якому 12 років, проте дівчинка втекла і подалася на вокзал. За її словами, родичі всю ніч та ранок шукали дитину в селищі, а в поліцію не стали звертатись, бо вважали, що мала ховається від них десь неподалік.

Сьогодні дівчинка продовжує лікування, а ще з нею працюють психологи. У відношенні матері складено черговий адміністративний протокол за ознаками ч. 2 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей». Відповідно до санкції цієї статті матері загрожує штраф від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, повідомляють у відділі комунікацій поліції Сумщини.