Медики Кролевця отримали квартири

Серед 11 щасливих власників нових квартир – педіатри, анестезіологи, стоматологи, хірург, травматолог та інші вкрай необхідні лікарні спеціалісти.


Завдяки співпраці усіх органів влади провідні лікарі Кролевецької ЦРЛ отримали не просто житло, а таку вагому подяку за професіоналізм у виконанні священного обов’язку – порятунку життя і здоров’я жителів району.

«Нещодавно ми відкрили відділення гемодіалізу в Ромнах, центр екстреної медичної допомоги в Юнаківці. А сьогодні не менш важлива подія – вперше в області лікарі Кролевецької центральної районної лікарні отримали ключі від службових квартир, – зазначив під час вручення ордерів голова ОДА Микола Клочко. – Я хочу побажати, щоб те, що тут відбувається, мало своє продовження й в інших містах та районах області, щоб працівники не лише медичної, а й інших галузей відчули, що держава про них турбується. І ми це робимо попри складну ситуацію в країні та військові дії на сході».

sorada.gov.ua-0411-141520-07

«Це історична подія, довгоочікувана мить для всього нашого колективу, до неї ми йшли довгих три роки, – зауважила головний лікар Кролевецької ЦРЛ Олена Пінчук. – Наразі надаємо житло лікарям і маємо надію на те, що ці кадри залишаться в районі. Із 16 квартир ми ли сьогодні лише 11, ще 5 квартир залишаються в резерві та чекають на спеціалістів, яких ми запрошуємо на роботу. Адже лікарня ще потребує терапевтів, діагностів тощо».

sorada.gov.ua-0411-141515-06

Самі ж власники помешкання прийшли на церемонію вручення ключів від квартир у прекрасному настрої, тому що на квартири вони чекали дуже довго. І попри ремонти, які ще необхідно буде проводити, у них є рідні стіни, а це головне.

Як розповіла лікар-лаборант Наталія Бруяко, квартири у Кролевці недешеві, щоб їх купити – не було й мови. І зараз вони з чоловіком і трирічним сином щасливі, що мають власне житло.

sorada.gov.ua-0411-141553-04