Мер Конотопа радиться з містянами, чи варто реставрувати вежу Шухова

Мер Конотопа Артем Семеніхін проводить у мережі Фейсбук соцопитування щодо реставрації вежі Шухова. 


Артем Семеніхін через свою сторінку у Фейсбук поставив запитання конотопчанам: «…як ви, конотопці, вважаєте, чи потрібно нам цього року нарешті відреставрувати в подібний спосіб, нашу Вежу?».

Питання щодо реставрації вежі обговорювалося вже неодноразово в різних колах, а нині міський голова пропонує долучитися мешканцям не тільки обговорити, але й запропонувати нові креативні ідеї, щоб ця вежа стала ще однією родзинкою Конотопа, повідомляє сайт 05447.com.ua.

Конотопчанам пропонують дати одну з трьох відповідей: Так, відреставрувати її і зробити туристичним об'єктом; Ні, здати її на металобрухт а виручені кошти віддати до міського бюджету на більш нагальні потреби; Мені байдуже.

Взяти участь в опитуванні міського голови можна тут

Для довідки: Шу́ховська ве́жа — водонапірна вежа в Конотопі.

Виконана за проектом інженера Володимира Шухова. Конструкція металева, із залізобетонною основою. На верх башти ведуть гвинтові сходи. Побудована в 1929 році у зв'язку з будівництвом місцевого водогону. Башта забезпечувала населення міста питною водою. До 1941 року на башті містився пункт спостереження місцевої протиповітряної оборони. Під час Другої світової війни башта була пошкоджена і перестала функціонувати.

У 1980 році з вежі зняли бак. Після цього вежа деякий час використовувалась як телевізійна. Станом на 2014 рік башта перебувала в занедбаному стані; потребує реставрації.