Микола Клочко допоміг “фрунзівцям” отримати заробітну плату

Цього разу головною темою апаратної наради при голові облдержадміністрації стало питання погашення заборгованості по заробітній платі на одному із промислових гігантів Сумщини


Очільник області повідомив учасникам апаратної наради, що 1 травня трудовому колективу було перераховано першу половину грудневої зарплати, а з 13 травня здійснюється виплата другої частини заробітку за грудень.

«Я не хотів би перебільшувати роль облдержадміністрації у стабілізації ситуації на підприємстві, але ми зробили все від нас залежне, щоб 6 200 жителів області, які працюють на СНВО, отримали заробітну плату, – зазначив Микола Клочко. – Зокрема, разом з іншими органами влади та органами місцевого самоврядування вже неодноразово зверталися до вищого керівництва держави з приводу підприємства, було докладено максимум зусиль, щоб об’єднанню почали більш-менш регулярно відшкодовувати ПДВ».

За словами генерального директора публічного акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» Олексія ЦИМБАЛА, підприємство поступово виконує взяті на себе зобов’язання перед працівниками.

«У цьому аспекті хотілося б відзначити велику роль обласної влади і передусім очільника Сумщини Миколи Клочка, завдяки зусиллям якого, врешті-решт, заводу перерахували пеню за несвоєчасно відшкодований ПДВ. Цих коштів вистачило на нарахування половини місячної зарплати сумським машинобудівникам, а також на проведення частини виплат тим, хто звільнився», – пояснив гендиректор СНВО.

Адміністрація Сумського НВО планує до кінця травня виплатити працівникам першу половину січневого заробітку, а протягом червня видати другу його частину та половину зарплати за лютий. Активізувати виплати генеральний директор об’єднання розраховує у липні за умови, якщо іранці нарешті почнуть фінансувати підписані наприкінці минулого року договори. Також розраховують на перемогу у тендері та укладання контрактів з узбецькими партнерами.