Микола Клочко офіційно представив громаді керівника Глухівської РДА

Очільник області офіційно представив керівництву та громадськості голову Глухівської райдержадміністрації Вікторію Сокол, яка була призначена на посаду розпорядженням Президента України від 23 березня цього року.


Микола Клочко подякував Володимиру Картавому, який протягом останнього часу виконував обов'язки голови райдержадміністрації, та привітав Вікторію Сокол з успішним проходженням конкурсу та призначенням на посаду.

«Зараз відбуваються зміни в суспільстві, іде процес децентралізації. І Ви, як голова райдержадміністрації, несете відповідальність за впровадження в районі реформ, ініційованих Президентом України та Урядом, а також за стабільну суспільно-політичну ситуацію на підпорядкованій території», – наголосив Микола Клочко.

Очільник області зазначив, що Вікторія Сокол має вести постійний діалог з різними політичними силами, депутатським корпусом, районною і міською радою, керівниками сільськогосподарських і промислових підприємств, щоб запобігти виникненню конфліктних ситуацій, а також задля успішного економічного і соціального розвитку району.

«Як державний службовець Ви повинні чітко відстоювати державницьку позицію, впроваджувати її в життя. Наша країна починається з конкретної людини, села, селища і оцінку Вашій роботі дадуть саме люди. Пам’ятайте про це», – підкреслив він.