Микола Клочко відвідав Роменщину

Голова облдержадміністрації Микола Клочко здійснив робочу поїздку у місто Ромни, де відвідав Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.


Очільник області наголосив на важливості цього центру не лише для Сумщини, а й для України в цілому. Адже роменські рятувальники – піротехніки, фахівці радіаційної та хімічної розвідки, водолази, кінологи – постійно затребувані.

«Міжрегіональний центр швидкого реагування – дуже важлива стратегічна структура області, яка докладає багато зусиль для оперативної стабілізації ситуації під час надзвичайних подій. Я знаю, що за мужність і самовіддані дії при виконанні завдань за призначенням особовий склад Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій неодноразово заохочувався Президентом України Петром Порошенком, Кабінетом Міністрів, керівництвом ДСНС України, громадськими організаціями», – зазначив Микола Клочко.

Рятувальники під час спілкування з головою облдержадміністрації показали водолазну барокамеру РКУМу 376 ПР, яка знаходиться в постійній готовності і використовується для тренувань водолазного складу підрозділу Центру, а також водолазів майже з усієї України.

Голова облдержадміністрації відвідав музей, де зібрана історія колишньої військової частини, а нині Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Є тут матеріали, що стосуються бойових дій у зоні антитерористичної операції.

Під час зустрічі з головою облдержадміністрації керівництво центру озвучило і нагальні проблеми, над вирішенням яких працюють зараз. Зокрема, це посилення матеріально-технічного забезпечення центру та добудова басейну глибиною 8 метрів, який має використовуватися для тренування водолазних підрозділів ДСНС з усієї України.