Микола Клочко відвідав святковий ярмарок

10809

Напередодні Нового року  в обласному центрі традиційно проходить святковий сільськогосподарський ярмарок


Представити свій крам попередньо зголосилися 60 суб’єктів господарювання, проте у підсумку свою продукцію реалізували майже 80 продавців. За словами голови облдержадміністрації Миколи Клочка, активна участь підприємців та  широкий асортимент товарів показує, що на Сумщині є багато виробників якісної продукції, про яких мають знати споживачі області. Тут можна було придбати м'ясо-копчені, ковбасні, хлібобулочні, макаронні вироби, молочну продукцію, борошно, крупи, мед, олію, живу рибу, рибопродукти та інші смаколики від місцевих виробників.

 Така практика буде продовжуватися і в наступному році, зазначив Микола Клочко. Адже досвід проведення ярмарків свідчить, що дрібні товаровиробники із задоволенням привозять свою продукцію для реалізації. І попит, як ми бачимо, є. Тим більше обласна влада завжди намагається реагувати на потреби людей і організовує ярмарки з урахуванням попередніх пропозицій.

«Минулих разів я особисто чув від людей, що вони не знайшли живої риби на ярмарку, тож уже  сьогодні на площі  присутні шість торгових точок з рибою. Сподіваюся, її вистачить всім бажаючим. Головне – люди задоволені, адже тут можна придбати продукцію, яка на ринку зараз коштуватиме дорожче», – наголосив він.

Принагідно Микола Клочко привітав усіх жителів Сумщини із Новим роком та Різдвом Христовим та побажав усім щастя, миру, успіху, процвітання та родинного благополуччя.

10810

10808