Микола Клочко відвідав засідання Ради регіонального розвитку

На цьому наголосив під час VІІ засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка голова облдержадміністрації Микола Клочко


«Попри те, що зараз Україна входить у так звану «зону турбулентності», адже навесні на нас чекають вибори, і сьогодні занадто багато популістських ідей і розмов лунають у суспільстві, ми маємо відкинути політику і працювати для людей і заради людей, – зазначив очільник Сумщини. – Як говорить сьогодні Президент України Петро Порошенко, ми маємо всі об’єднатися перед викликами, які стоять перед Україною і в Україні. Наша держава, незважаючи навіть на військову агресію на Сході, має розвиватися».

Голова облдержадміністрації наголосив, що Сумська область рухається в напрямку реформ, ініційованих Президентом України та Урядом, будуються дороги, покращується інфраструктура.

«На Сумщині ми разом із головою обласної ради Володимиром Токарем, депутатами обласної ради та нардепами зробили все для того, щоб відновити дороги в області, зокрема, капітально відремонтувати ту ж трасу Охтирка-Харків. У продовження цього Президент дав відповідні доручення, і в проекті бюджету на наступний рік заплановано майже півмільярда гривень на ділянку траси Суми-Київ в межах Сумській області».