Микола Клочко: «Зв’язок влади, науки і бізнесу – це запорука успіху Сумщини та України»

Обласна влада, Сумський аграрний національний університет та представники бізнесу підписали Меморандум про співпрацю. Голова облдержадміністрації взяв участь у підписанні документу та привітав колектив університету із 40-річчям закладу.


«Цим Меморандумом ми сьогодні показуємо свою готовність на системне довгострокове співробітництво з метою економічного розвитку області та підвищення її інвестиційної привабливості, – зазначив Микола Клочко. – Зв'язок влади, науки і бізнесу – це запорука успіху Сумщини та України. І повірте, що кожна копійка, яку ви вкладете у розвиток території і в науку, дасть прибуток».

 2

Очільник області зазначив, що надалі така співпраця буде тільки розширюватися і поглиблюватися.

«Сьогодні у вас велике свято – ювілей університету. Тож хочу побажати вам «многая літа». Побільше вам активних, розумних і яскравих студентів, успіхів у науковій, суспільній діяльності та процвітання, –підкреслив Микола Клочко звертаючись до присутніх у Сумській обласній філармонії.

Привітав керівництво СНАУ із підписанням Меморандуму та ювілеєм вишу і голова обласної ради Володимир Токар.

«Знаково, що саме сьогодні відбувається крок, надзвичайно важливий для університету, – наголосив ректор СНАУ Володимир Ладика. – Приємно, що влада Сумщини повірила вишу ще у минулому році і тоді вперше по всій Україні нам виділили кошти для підготовки аграрних менеджерів. А сьогодні співпраця продовжується і разом із владою та бізнесом ми підписали цей Меморандум».