Міністр освіти і науки Лілія Гриневич на Сумщині: «Я тут зустрілась із дуже гарними вчителями, які мислять уже в інший спосіб про підходи, якими треба навчати сучасних дітей»

Розпочала свою робочу поїздкуЛілія ГРИНЕВИЧ з відвідування новозбудованої Герасимівської школи, що на Роменщині.


Міністр освіти відмітила, що цей заклад створений з урахуванням всіх вимог Нової української школи: тут створено відповідне освітнє середовище, що, без сумніву, мотивує дітей до навчання.

«Думаю, що і батькам спокійніше, коли їхні діти ходять до такої школи. Я тут зустрілась із дуже гарними вчителями, які теж мислять уже в інший спосіб про підходи, якими треба навчати сучасних дітей. І те, що фактично у сільській місцевості діти мають доступ до такого рівня освіти, є для нас дуже важливим», – наголосила Лілія Гриневич.

Сумську область Міністр освіти у черговий раз відмітила, як таку, що найкраще і найефективніше скористалася субвенцією на Нову українську школу: «Тут ми бачимо, що і голова села, і голова району, і обласне керівництво об’єдналось навколо пріоритету освіти».

Нагадаємо, школа у Герасимівці – єдина в області, приміщення якої не реконструйоване, а побудоване з нуля за останні роки. Заклад побудовано за умов співфінансування за кошти державного бюджету, державного фонду регіонального розвитку, районного і сільського бюджетів. За три роки на це будівництво було використано майже 6 млн грн.

До цього часу школа існувала як початкова. Оскільки, Герасимівська ЗОШ І-ІІ ступенів була єдиним у районі навчальним закладом, де освітній процес здійснювався у дві зміни, у 2015 році було прийнято рішення про реконструкцію цього навчального закладу.

Завдяки проведеним роботам збільшилася проектна потужність освітнього закладу з 70 до 120 місць, надання освітніх послуг забезпечено на сучасному рівні, створено комфортні умови для навчання та виховання дітей.