Міський голова Конотопа придбав за власний кошт оргтехніку спілці учасників бойових дій і АТО

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін за власний кошт придбав для міської спілки учасників бойових дій і АТО оргтехніку – струйний та кольоровий принтер і сучасний ноутбук.


Передаючи техніку, Артем Семеніхін зазначив, що сам є діючим офіцером Збройних Сил України і з величезною повагою ставиться до захисників країни. Водночас знає і проблеми, з якими стикаються діючі військові, члени спілки учасників бойових дій і АТО, волонтери. Тому не залишився осторонь і перед Різдвяними святами вирішив за власний кошт зробити хлопцям подарунок.

«Цю оргтехніку я вручаю від нашої громадської організації – Всеукраїнської спілки учасників бойових дій і АТО, яка займається проблемами військових, що брали участь в антирерористичній операції на сході країни, і представляє їх інтереси в державних установах, органах влади тощо. Я розумію, що без багатофункціональної оргтехніки нині досить складно працювати. Тому ми розпочали з найнеобхіднішого, але я обіцяю допомагати і надалі», – сказав Артем Семеніхін, передаючи військовим пакунки. Він подякував їм за мужність і відважність на Сході країни, і за активність уже на мирній землі – в Конотопі.

Військові, в свою чергу, висловили слова вдячності міському голові за турботу і пообіцяли брати активну участь у розв’язанні питань, що стосуються учасників бойових дій і АТО та членів їх сімей.