Мрія українського пенсіонера, або як депутати ВР зустрінуть старість в Ізраїлі

Відомий журналіст Василь Крутчак опублікував довідку про громадянство Ізраїлю депутата ВР Вадима Рабіновича.


«У Рабиновича є ідентифікаційний номер, який дають тільки громадянам Ізраїлю», – пише він на сайті Страна.ua.

«Вадим репатріював в Ізраїль в 1994 році разом з сім'єю – першою дружиною Мариною Ландберг (Рабинович), – пише блогер у себе в ФБ. – Згодом вони розлучилися. Марина і двоє дітей – Олег і Катерина – громадяни Ізраїлю. Цікавим є той факт, що при оформленні документів Рабінович взяв собі ім'я Давид, про що зазначено в виписці. Вадим сплачує страхові внески в Ізраїлі, що дає йому право претендувати на пенсію.

З 1994 року у нього вже набігло 23 роки. Після досягнення 67-річного віку ув 2020 році) Рабинович отримає право на такі виплати від Інституту національного страхування Ізраїлю:

1) Разова виплата по виходу на пенсію (щомісячна зарплата помножена на кількість років трудового стажу) – близько 153 тис. доларів США.

2) Кожен місяць він з другою дружиною буде отримувати гарантовану державою допомогу по старості (24% від середньої зарплати по Ізраїлю для подружньої пари) – 600 доларів США з урахуванням середньої зарплати за станом на 2017 рік.

3) Може претендувати на соціальну надбавку до допомоги по старості (40,13% середньої зарплати по Ізраїлю для подружньої пари) – 1 004 доларів США з урахуванням середньої зарплати за станом на 2017 рік».

Василь Крутчак також робить висновок, що наведених фактів «більш ніж достатньо, щоб позбавити Вадима Рабиновича громадянства України так само, як позбавили громадянства депутата Артеменка за подвійне громадянство».

https://strana.ua/news/104684-bloher-opublikoval-spravku-ob-izrailskom-hrazhdanstve-rabinovicha-i-rasskazal-o-eho-budushchej-pensii.htm