На честь 73-ї річниці звільнення України від фашистів у Сумах висадили дерева

Сьогодні, 28 жовтня, члени Опозиційного блоку, ветеранська організація учасників АТО Сумської області та мешканці Роменського мікрорайону обласного центру висадили алею дерев на території ДНЗ №32 «Ластівка», що у Сумах.


Заступник голови обласної організації Опозиційного блоку Микола Войтенко говорить, що, таким чином, всі небайдужі у день 73-ї річниці визволення України він німецько-фашистських загарбників долучилися до акції «Зелений паросток пам'яті» і вирішили зробити гарну справу – подбати про озеленення Сум.

«Своїм прикладом ми хочемо показати, що разом будь-які справи ладнаються і сьогоднішня акція – це зразок того, як можна правильно провести свій день, принести користь і місту, і природі».

На території дитячого садочка спільно з малечею були висаджені катальпи. За словами голови ветеранської організації учасників АТО і Сумського «Зеленбуду» Володимира Лаврика, це – квітуче дерево, яке є символом родини. Завдяки великому листю, катальпа є улюбленим місцем для багатьох птахів, котрим надає притулок від дощу та вітру. Тож діти спостерігатимуть не лише за тим, як ростимуть дерева, а й дивитися на птахів.

Голова Сумської міської організації Опозиційного блоку Ігор Перепека зазначив: «Приваблюючи до акції дітей ми хотіли, аби вони запам’ятали цей день. Щоб вони через багато років, йдучи повз садок, згадували, що ці дерева були висаджені ними, і саме у День визволення України від загарбників. Ми пам'ятаємо героїв Великої Вітчизняної війни та якою страшною ціною далася нам Велика Перемога й звільнення України».