На кордоні з Росією прикордонники Сумського загону затримали українця з 24 коробками риби та ікри 

Сумський прикордонний загін в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019» продовжує вживати системних заходів, направлених на протидію протиправній діяльності на державному кордоні.


Учора у Великописарівському районі прикордонники відділу «Велика Писарівка» Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через російсько-український державний кордон товарів народного споживання.

Реалізовуючи завчасно отриману від співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби України інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль, перевіряючи ділянку держрубежу в районі н.п. Попівка, в безпосередній близькості від лінії кордону затримав громадянина України та гужову повозку.

Оглянувши повозку, охоронці кордону виявили в ній товари народного споживання, а саме: 24 коробки з в’яленою рибою та в’яленою рибною ікрою. Весь товар мав російське походження, на що вказує відповідне маркування.

Попередньо встановлено, що даний вантаж був незаконно переміщений через кордон з території Росії на територію України шляхом перевантаження через інженерні загородження.

Наразі рибна продукція передана працівникам фіскальної служби. 22-річного мешканця одного з прикордонних населених пунктів затримано до трьох діб для з’ясування усіх обставин припиненого правопорушення. На нього складені адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП.