На Кролевеччині – новий голова районної ради

24  квітня відбулась тридцята сесія Кролевецької районної ради сьомого скликання. 


Першим питанням в порядку денному було обрання голови Кролевецької районної ради. Більшістю голосів (26 депутатів), під час таємного голосування, очільником депутатського корпусу обрано Віктора Михайловича Бика – депутата районної ради сьомого скликання від ПП «Воля народу».

Привітали новообраного голову від депутатського корпусу районної ради заступник голови Юрій Цикал, депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий, представники Кролевецької міської ради та сільські голови.

Перед розглядом питань порядку денного, новообраний голова прийняв Присягу посадової особи місцевого самоврядування та подякував депутатам районної ради та всім присутнім в сесійній залі за підтримку і довіру та запевнив про співпрацю з усіма гілками влади.

Бик Віктор Михайлович, народився 15 травня 1976 року в м. Кролевець в сім’ї робітників.

Освіта базова вища за спеціальністю будівництво та експлуатація будівель та споруд.

Протягом двадцяти років Віктор Бик займався підприємницькою діяльністю і є відомим меценатом та благодійником.

Як зазначив депутат районної ради Анатолій Мехедок, свого колегу вони знають як чесну, порядну і принципову людину, яка віддана Кролевеччині і зможе продовжити справу колишнього голови райради Миколи Авраменка задля розвитку Кролевецького району.

Також під час сесії депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кролевеччини» колишньому голові районної ради Миколі Вікторовичу Авраменку, посмертно.