На Курському вже не женуть самогон

Дільничні офіцери Сумського відділу поліції виявили чергового правопорушника у сфері самогоноваріння. В його квартирі виявлено та вилучено 9 літрів самогону, 20 літрів самогонної закваски та обладнання для його виготовлення. Відносно господаря складено відповідний адміністративний протокол.


У ході профілактичного відпрацювання території обслуговування дільничні офіцери отримали інформацію про те, що в під’їзді одного з будинків по проспекту Курському чутно запах самогону. «Ми вирахували квартиру з якої доносився цей запах, – коментує Сергій Ковальов, дільничний офіцер поліції Сумського відділу, – як з’ясувалось там саме йшов процес самогоноваріння – господар квартири у себе вдома виготовляв міцні напої. Під час огляду були виявлені і вилучені закваска, самогон та знаряддя для його виготовлення».

Вилучене направлено на відповідну експертизу, а у відношенні правопорушника складено адміністративний протокол за ст. 176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виробництва». Відтепер «виробнику» саморобної горілки загрожує сплата штрафу.

Відділ комунікації поліції Сумської області