На Пасхальні свята кордони Сумщини перетнули майже 30 тисяч осіб

Під час Пасхальних та травневих свят Сумський прикордонний загін у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводить комплекс посилених заходів для забезпечення правопорядку на ділянці державного кордону в Сумській області.


В результаті, у першій частині травневих та Пасхальних свят було забезпечено безперебійну роботу усіх пунктів пропуску та забезпечено надійну охорону держрубежу. Загалом з 30 квітня прикордонники Сумського загону оформили понад 28 тисяч осіб та майже 7 тисяч транспортних засобів.

Крім того Сумський прикордонний загін у взаємодії з представниками СБУ, Національної поліції, фіскальної служби та органів місцевої влади забезпечив комфортний перетин державного кордону мешканцями прикордоння у місцях спрощеного пропуску. За період з 1 по 3 травня охоронці кордону оформили понад 3 тисячі осіб.  

Нагадаємо, що в період з 8 по 10 травня пропуск жителів прикордоння також буде здійснюватися у визначених місцях спрощеного пропуску громадян, повідомляє прес-служба сумського прикордонного загону.