На ПАТ “Сумихімпром” ліквідовуватимуть умовну пожежу

У період з 13 по 17 червня 2016 року на території Сумщини проводяться командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сумської області.


13 червня, в обласній державній адміністрації, відбулася робоча нарада за участі керівника командно-штабних навчань – директора Департаменту заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайла Маюрова. Також були присутні члени комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівництво та особовий склад оперативно-рятувальної служби області, керівники районних та міських органів влади тощо.

Серед об’єктів та завдань, обраних для проведення навчань, визначено, зокрема, ПАТ «Сумихімпром». На  площах підприємства проведуть локалізацію та ліквідацію умовної пожежі та хімічного зараження на небезпечному об’єкті. 

До ліквідації «аварії» будуть залучені сили управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Сумського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби, управління Нацполіції у Сумській області.