На Путивльщині двоє приятелів побили та пограбували чоловіка за начебто образи на їхню адресу

Образившись на слова приятеля, двоє жителів Путивльського району помстились йому в досить своєрідний спосіб – увірвавшись до його будинку побили чоловіка та пограбували. Такі неконтрольовані вчинки тепер коштуватимуть їм кримінальної відповідальності.


До дільничного офіцера поліції звернулась 57 жителька с. Веселе і повідомила, що вночі до їхнього будинку прийшли односельці, одному з яких 27-, іншому 35 років, побили її сина та унесли із собою електричну плитку.

Поліцейський розшукав чоловіків і опитав їх. Ті визнали свою провину, проте зазначили що причиною їх вчинку стали образливі слова сина заявниці. З’ясувалось, що того вечора чоловіки утрьох вживали спиртні напої а потім посварились. Тож два приятелі пішли до сина заявниці, аби « поставити остаточну крапку» в розмові. Тож поки один з них з’ясовував стосунки кулаками. Інший вирішив «підтримати» свого приятеля і викрав електричну плитку з будинку, яку, доречи, свого часу сам же і продав жінці. Заспокоївшись, приятелі пішли пиячити далі.

В поліції порушникам оголосили підозри у вчиненні злочинів передбачених ч.1 ст. 186 КК України «Грабіж» та ст.125 КК України « Умисне легке тілесне ушкодження». Найближчим часом міру покарання їм визначить суд.

Відділ комунікації поліції Сумської області