На Шосткинщині пройшов Чемпіонат зі спортивної рибної ловлі серед людей з обмеженими можливостями

Сьогодні, 7 липня, напередодні Дня рибалки, в селі Дібрівка на Шосткинщині пройшов Чемпіонат зі спортивної рибної ловлі серед людей з обмеженими можливостями – «Рибачок».


Ініціював проведення змагань голова правління громадської організації інвалідів «Паритет-Шостка» – Дмитро Васильцов. Також Дібрівка радо зустріла гостей з Конотопського району м. Кролевець – ГО «Пліч-о-пліч».

Турнір проходив на березі річки Бичиха в мальовничій місцевості на базі кінноспортивного клубу «Шостка». На березі водойми організували зручні місця для сидіння, варили рибну юшку, смажили рибу.

На звання кращого рибака змагалося близько 20 учасників, причому як чоловіки, так і представниці прекрасної статі. За умовами, за дві години потрібно було зловити якомога більше риби.

Спонсором  чемпіонату виступили депутати від ПП “Опозиційна платформа – За життя”, які завжди намагаються підтримувати спортивні заходи, тим більше, в яких беруть участь діти чи люди з обмеженими можливостями. Спільно з колегами від політичної партії Анною Пилипейко та Мариною Чудаковою депутат обласної ради Володимир Пилипейко нагородив переможців Чемпіонату.

“Переможцям ми вручили грамоти та статуетки. Цей захід – відмінний привід для проведення часу в колі друзів, на природі. Для людей з обмеженими можливостями це важливо. В майбутньому плануємо проводити його щорічно”, – підсумував депутат обласної ради Володимир Пилипейко.