На Сумщині атовцям надали допомоги на 3,5 млн. грн

На засіданні профільної комісії облдержадміністрації розглянуто 4 заяви від постраждалих учасників АТО/ООС. Надано одноразову матеріальну допомогу всім заявникам на загальну суму 100 тис. гривень. У 2019 році на зазначені цілі заплановано – 4,5 млн. гривень.


Усього з початку року допомогу отримали 10 сімей загиблих та 110 постраждалих при виконанні службового обов’язку під час АТО на загальну суму 3,5 млн. гривень. 10 сімей загиблих отримали кошти на поліпшення житлово-побутових умов проживання у сумі 263,5 тис. гривень.

Кошти надаються за рахунок обласного бюджету. Одноразова матеріальна допомога постраждалим виплачується у розмірі 25 тис. гривень та сім’ям постраждалих у розмірі 100 тис. гривень, на поліпшення житлово-побутових умов проживання – 34 тис. гривень.

Довідково. Обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки, передбачено надання одноразової матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час антитерористичної операції.

Відповідно до програми допомога також надається сім’ям загиблих (тих, що пропали без вісті), померлих при виконанні службового обов’язку під час АТО на поліпшення житлово-побутових умов проживання, повідомляє сайт ОДА.