На Сумщині чоловік зберігав обріз у вулику, а патрони – в холодильнику

Оригінальні хованки вигадав для зберігання нелегальної зброї та боєприпасів житель Буринщини. Обріз гвинтівки Мосіна він тримав «під охороною» бджіл у вулику, а 12 набоїв до неї працівники поліції знайшли у холодильнику.


В рамках операції «Зброя та вибухівка», практичний етап якої розпочався 1 вересня, працівники поліції отримали інформацію про ймовірне зберігання 54-річним жителем одного з сіл Буринськогорайону нелегальної зброї.

Отримавши санкцію на обшук, оперативники завітали до громадянина з обшуком. І не помилились: в господарстві знайшлись і зброя – споряджений до стрільби обріз гвинтівки Мосіна, і 12 набоїв калібру 7,62 мм. Обріз чоловік зберігав у вулику, а патрони – в холодильнику.

Сам господар садиби пояснює: все це він знайшов на присадибній ділянці під час земельних робіт і зберігав для самозахисту.
Наразі всі «знахідки» полісмени вилучили та направляють на експертне дослідження. А за фактом незаконного зберігання зброї та боєприпасів відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 263 КК України, в рамках якого перевіряють версію підозрюваного.

Слідство по справі триває.

Правоохоронці звертаються до всіх жителів регіону з застереженням: здавайте до поліції всі нелегально зберігаємі боєприпаси, вогнепальну зброю та вибухівку. Адже тільки добровільна видача звільняє громадян від кримінальної відповідальності, в іншому випадку Закон передбачає покарання у вигляді ув‘язнення від 3 до 7 років.

Відділ комунікації поліції Сумської області