На Сумщині діти отруїлися алкоголем

Лише за останню добу до лікарень потрапили четверо неповнолітніх жителів області. Двоє малюків потерпіли від опіку та отруєння побутовою хімією, ще двоє підлітків – від отруєнням алкоголем невідомого походження. Поліція за всіма цими випадками проводить відповідні перевірки.


Так, до реанімації з опіками обличчя, шиї та грудної клітини загальною площею 10% потрапив малюк, якому виповнився рік. Як пояснили в лікарні його батьки, дитина перекинула на себе чашку з окропом.

До відділення інтенсивної терапії потрапив дворічний хлопчик з отруєнням побутовою хімією – маленький дослідник «спробував» на смак рідкий миючий засіб.

Ще двоє неповнолітніх, 12-річнй хлопець та 16-річна дівчина, потрапили під нагляд медиків з отруєнням алкоголем. Працівники поліції з‘ясовують обставини цих подій, та хто з дорослих винний у тому, що підлітки мали вільний доступ до алкоголю.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням бути уважними до безпеки та здоров‘я своїх дітей. Що ж стосується маленьких діток, то батькам слід уважно та пильно слідкувати за ними, усуваючи будь-яку можливість отримання дитиною побутових травм.

Відділ комунікації поліції Сумської області