На Сумщині діти спалили сінник

На лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу на території одного із приватних господарств в смт. Липова Долина. На місце виклику було направлено відділення   чергового караулу 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини.


Вогонь охопив сінник та погрожував поширитись на розташовані поруч літню кухню і господарчу споруду. Рятувальникам вдалось локалізувати пожежу, відвернувши небезпеку знищення від будівель, і лише через три години – повністю ліквідувати. До гасіння залучалось одна одиниця спецтехніки та 4 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Внаслідок пожежі знищено сінник та 500 кг соломи.

За попередніми висновками фахівців, причиною загоряння стали пустощі з вогнем 7-річної доньки господарів. Дитина не постраждала. Проте, як свідчить досвід, такі випадки призводять не лише до матеріальних збитків.

Рятувальники наголошують, що діти часто через власну допитливість та цікавість до зовнішнього світу наражають себе на небезпеку. Тому батьки не повинні залишати їх без нагляду. А сірники, запальнички, свічки та інші вогненебезпечні предмети треба зберігати у недоступних для малечі місцях. Батькам необхідно роз’яснювати дітям, що деякі речі якими користуються дорослі є для них небезпечними і можуть викликати біль та інші неприємні наслідки.