На Сумщині до лав Держприкордонслужби України відправили перших 22 призовника

Учора на території збірного пункту Сумського обласного військового комісаріату відбулися урочисті проводи юнаків осіннього призову 2019 року до лав Державної прикордонної служби України.


На строкову військову службу відправилися перші 22 солдата від Сумщини, які вибули до Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота для проходження навчання. Після його завершення строковики будуть направлені для подальшого проходження служби до органів охорони державного кордону Держприкордонслужби України, у тому числі й до Сумського прикордонного загону.

З напутніми словами та щирими побажаннями до призовників звернулися начальник відділу підготовки персоналу Сумського загону майор
Олександр Панчук та військовий священик (капелан) Микола Карпенко.

Звертаючись до призовників, майор Олександр Панчук привітав їх з призивом до лав Державної прикордонної служби України. «Вам випала велика честь проходити військову службу в рядах охоронців кордону, а тому, я сподіваюсь, що обов’язки, покладені на вас, ви виконаєте з честю, гідністю і відданістю служіння Українському народові» –  зазначив у своєму виступі офіцер.

Військовий священик (капелан) Микола Карпенко побажав усім Божого благословення на ратну службу в ім’я України.