На Сумщині до трьох років позбавлення волі засуджено чоловіка, який облаштував домашню порностудію

Прокуратурою Сумської області підтримано державне обвинувачення стосовно 43-річного уродженця Запорізької області, який у центрі м. Суми облаштував домашню порностудію.


У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений облаштував орендовану елітну квартиру комп’ютерною технікою, веб-камерами, засобами освітлення, придбав інтимний одяг тощо. До своєї злочинної діяльності чоловік залучав дівчат, які в онлайн-режимі збирали по той бік екранів любителів «полунички». За свою «роботу» дівчата отримували грошову винагороду.

Також організатор порностудії підшукував неповнолітніх дівчат, використовуючи їх скрутне матеріальне становище, вербував та використовував в якості «порноактрис». Зокрема, на початку квітня 2017 року чоловік познайомився із 17-річною жителькою обласного центру, запропонував її високооплачувану «роботу», а саме брати участь у зйомках порнографічного змісту.

У так званій домашній порностодії 27 квітня 2017 року проведено санкціонований обшук, під час якого вилучено диски із відповідними записами, комп’ютерну техніку, банківські картки та інші речі, які мають значення для слідства.

Обвинуваченого визнано винним за ч .2 ст. 149 (вербування неповнолітньої особи з метою сексуальної експлуатації), ч. 3 ст. 28/ч. 3 ст. 301 (виготовлення з метою збуту предметів порногрфічного характеру групою осіб) та ч. 2 ст. 302 (створення та утримання місць розпусти) КК України. За скоєне його засуджено до 3 років позбавлення волі. На вирок суду чоловік чекав у СІЗО.

За виготовлення з метою збуту предметів порногрфічного характеру засуджено також і двох порноактрис. Оскільки дівчата, одна з яких студентка, а інша має на утриманні малолітню дитину, визнали свою провину, до цього в поле зору правоохоронців не потрапляли, то вони відбулись умовним терміном.