На Сумщині господар обікрав подружжя, яке прихистив

Коли до дільничного офіцера Сумського районного відділу поліції звернулася з повідомленням про крадіжку речей місцева 38-річна жінка, він одразу вирушив на місце події.


Дізнавшись про обставини скоєння злочину, правоохоронець небезпідставно запідозрив 36-річного знайомого заявниці, який вже неодноразово потрапляв у поле зору поліції і має кілька судимостей за майнові злочини.

З‘ясувалось, що жінка разом зі своїм співмешканцем, маючи проблему з житлом, попросилися тимчасово до цього чоловіка «на квартиру». Той не відмовив, оскільки знав, що подружжя хоч і не має постійної роботи, перебиваючись в селі дрібними сезонними заробітками, однак є людьми порядними, і неприємностей чекати від них не доводиться. Однак вже за чотири дні думка у громадянина різко змінилась: поки «квартиранти» відпочивали, він обнишпорив їх і без того невелике майно, а потім і взагалі вигнав геть. Наступного ж дня зранку поніс по селу міняти на пляшку горілки поцуплені напередодні речі: старенькі блендер та кавоварку, слюсарні інструменти тощо.

Наразі поліцейські повернули заявниці викрадені у неї речі, а стосовно злодія відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 185 КК України (крадіжка). Чоловіку загрожують виправні роботи до 2 років, або ж до 3-х років ув‘язнення, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.