На Сумщині Міжнародний День театру відзначили разом з Мариной Порошенко

27 березня щорічно святкують день театру у багатьох країнах світу – перша леді відзначила його на Сумщині разом з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленого батьківського піклування


«Сьогодні у рамках фестивалю «Чеховфест-2018» ми запросили вас на виставу «Чужий», яка поставлена за оповіданням Г.К.Андерсона «Гидке каченя». І я впевнена, що після вистави ви зрозумієте, що дуже важливо ніколи не втрачати віру у власні сили, бути впевненими у собі і тоді ви обов’язково знайдете свій шлях у житті», – прокоментувала дружина Президента України.

За її словами,  дуже добре, що саме театр бере на себе просвітницьку функцію, яка вчить наше молоде покоління бути справедливими, чуйними, добрими.

Марина Порошенко зазначила, що зараз, коли Україна народжується як європейська держава, саме від нас залежить, якою буде ця країна – об’єднавши наші зусилля, допомагаючи один одному, ми зробимо Україну міцною і прогресивною.

Акторами і творцями дійства стали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування Сумського дитячого будинку імені С. П. Супруна, а також вихованці Сумського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей області.

Принагідно у театрі представили фотовиставку сумського фотографа Наталії Кармазіної «Де живе душа моя», яка через об’єктив показує красу, мужність та внутрішню силу сімей, у яких виховуються «особливі» діти. Марина Порошенко зазначила, що цей фотопроект демонструє рівень суспільної відповідальності за долі людей з «особливими» потребами і вона докладе усіх зусиль, аби цю виставку побачила вся Україна.