На Сумщині – новий очільник ДСНС

Сьогодні відбулося представлення нового начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Ним став Денис Карпенко, який до цього обіймав посаду заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС у Сумській області.


Новопризначений керівник обласної ДСНС змінив на цій посаді Геннадія Волика, який понад 40 років свого життя присвятив оперативно-рятувальній службі Сумщини і 23 з них очолював Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Йому сьогодні була особлива увага. Зі словами подяки за службу до нього звернувся голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

«Я пам’ятаю Геннадія Борисовича чи не з першого його дня служби в пожежній охороні. Він відрізнявся від багатьох, був завжди сумлінний, охайний – справжній офіцер. Я в Сумах живу багато років і знаю немало начальників. Але впевнений, що Геннадію Борисовичу варто присвятити окрему сторінку у житті Сумщини, як керівнику, що найдовше очолював одне з найважливіших державних управлінь», – сказав Віктор Федорченко і вручив Геннадію Волику відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня.

Очільник депутатського корпусу побажав наступнику Геннадія Борисовича, аби той не лише зберіг, а й примножив надбання свого попередника. І щоб на посаді був також довго, бо коли призначають керівника на рік-два, то людина не встигає вивчити область. А коли вона працює багато років, то і толк є. Також голова обласної ради сподівається, що Геннадій Борисович ще довго допомагатиме колегам своїми порадами і знаннями.

Подякував за службу Геннадію Волику голова ОДА Дмитро Живицький. «Завдяки Вам створений такий чудовий колектив, який відмінно виконує поставлені перед особовим складом завдання. Багато структур можуть рівнятися на вашу службу. Впевнений, що ту високу планку, яку поставив Геннадій Борисович, триматиме і його наступник Денис Карпенко. Тож бажаю новому керівнику, щоб була сила й наснага тримати такий же порядок, забезпечувати всі завдання, які перед службою ставить безпосереднє керівництво і плідно співпрацювати з органами влади та місцевого самоврядування», – побажав Дмитро Живицький.

Геннадій Волик згадував свій професійний шлях, керівників, які дали йому багато знань і порад, що допомагали у службі та житті. Дякував особовому складу, давав настанови новому керівнику. Головною з них була: «У нашому управлінні професіонали високого рівня. Прошу продовжити те, що нам заповідали наші попередні керівники і щоб ДСНС Сумщини і надалі займала лідируючі позиції за результатами служби в Україні», – зазначив Геннадій Волик.

Денис Карпенко особисто від себе подякував Геннадію Борисовичу за довіру та наставництво. Від імені особового складу – за розвиток і досягнення підрозділів, покращення матеріальної бази, за відкритість і батьківське ставлення до підлеглих.

Довідка:

Карпенко Денис Вікторович – призначений начальником Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Народився 1980 року в м. Суми

У 2004 р. закінчив Академію цивільного захисту України

З червня 2004 р. по березень 2017 р. займав різні посади в оперативно-рятувальній службі Сумщини

З березня 2017 р. по квітень 2021 р. – проходив службу на посаді заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

З квітня 2021 року – проходив службу на посаді заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Сумська обласна рада