На Сумщині обстежать умови життя мешканців області

Одним з напрямів роботи Державної служби статистики України є збір об’єктивної інформації стосовно життєвого рівня домогосподарств, у тому числі для дослідження ефективності програм соціального захисту.


У листопаді 2017р. органами державної статистики в усіх регіонах країни, у тому числі у Cумській області, розпочнеться відвідування домогосподарств, відібраних для участі в обстеженні умов їхнього життя упродовж 2018р.  Адреси домогосподарств були відібрані випадково, враховуючи лише ознаку територіального розташування і таким чином кожне домогосподарство мало рівну вірогідність бути залученим до обстеження.

Для того, щоб це дослідження пройшло успішно, дуже важливо, щоб усі, хто був відібраний, узяли в ньому участь. Саме це сприятиме кращому усвідомленню поточної ситуації та проблем у нашому суспільстві. Обстеження кожної сім’ї, що увійшла до вибірки, триває протягом року. Враховуючи той факт, що ця робота є дуже важливою, незначний час, витрачений на неї сім’ями, які будуть співпрацювати з органами державної статистики, буде оплачуватися.

Вся отримана від родини інформація буде мати виключно конфіденційний характер і використовуватиметься тільки у зведеному вигляді у статистичних цілях. Ця інформація не буде подаватися ні в податкові органі, ні в будь-які інші організації. Таємність наданої населенням інформації гарантується законами України «Про державну статистику», «Про інформацію» та «Про захист персональних даних», за порушення вимог яких працівники органів статистики несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

При відвідуванні домогосподарства фахівець з інтерв’ювання зобов’язаний пред’явити своє посвідчення працівника Головного управління статистики у Сумській області. Додаткову інформацію стосовно обстеження можна отримати безпосередньо у фахівця з інтерв’ювання або у Головному управлінні статистики за телефонами: (0542) 25-00-68, 25-20-38.