На Сумщині податкова міліція виявила підпільний цех з незаконного виготовлення горілки

Працівниками оперативних та слідчих підрозділів фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області спільно з працівниками СБУ у Сумській області виявили у Шостці підпільних цех з незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів.


Фахівці ГУ ДФС у Сумській області в рамках кримінального провадження здійснили обшук у м. Шостка у у приміщенні одного з гуртожитків. За отриманою інформацією саме тут розливали алкоголь.

Під час обшуку виявлено алкоголь елітних марок «Jim Beam», «Red Leabel», «White horse», «Finlandia», «Elzin» та інших у скляній тарі та тетрапаках, марковані акцизними марками Російської Федерації.

Також вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої та спирт, крім того, знаряддя для незаконного виготовлення ЛГВ: колби, мірні електронні ложки, лійки, спиртометри, шланги, порожня скляна та ПЕТ тара, пробки, есенція, барвники, харчові ароматизатори. Всього вилучено близько 1000 літрів незаконно виготовлених ЛГВ та 70 літрів спирту на суму 161 тисяч гривен. Триває розслідування кримінального провадження.