На Сумщині поліцейські розшукали безвісти зниклих молоду жінку та двох її малолітніх дітей

Учора, близько восьмої вечора, до поліції з заявою про зникнення дочки та двох онуків звернулася 45-річна жителька Путивльщини. Вона розповіла: її донька, забравши своїх маленьких дітей, пішла з дому і зникла, а її мобільний телефон кілька днів як вимкнений.


На пошуки 23-річної молодиці та її діток, – п‘ятирічної дівчинки та трирічного синочка, був терміново піднятий по тривозі особовий склад Білопільського відділення поліції та кількох сусідніх територіальних підрозділів. До пошуків долучились працівники ювенальної превенції.

«Кілька годин правоохоронці відпрацьовували особисті контакти зниклої жінки, опитували її сусідів, родичів, знайомих та друзів, – коментує ситуацію Сергій Тарасенко, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Сумській області. – Виявилось, що громадянка веде антисоціальний спосіб життя, ніде не працює, періодично зловживає спиртним. Має безладні стосунки з чоловіками, що, власне, й стало причиною того, що вона пішла з дому. Знайшли її в гостях у одного з таких знайомих, з нею ж були і її діти».

На щастя, малеча жертвою протиправних дій не стала. Поки що з жінкою ведуть профілактичну бесіду. Однак правоохоронці збирають матеріали, аби передати їх соцпрацівникам задля встановлення більш тісного контролю за поведінкою жінки й тим, як вона опікується своїми дітьми.
Відділ комунікації поліції Сумської області