На Сумщині поліція вилучила марихуани на 150 тисяч грн

Майже на 150 тисяч гривен наркотичної сировини приготував із власноручно вирощених конопель житель Великописарівського району. На присадибній ділянці очікували збору «врожаю» ще близько 70 кущів. Тепер наркоаграрію доведеться відповідати перед законом одразу за двома статтями Кримінального кодексу України – за зберігання наркотичної сировини та вирощування конопель.


Коли працівники поліції Великописарівського району, маючи ухвалу суду на обшук домоволодіння одного з місцевих жителів, вирушили до чоловіка додому, вони аж ніяк не сподівались побачити буквально завішене коноплею подвір‘я. Рослини сушились скрізь – в сараї, на горищі, у дровнику, під повіткою, в будинку – пов‘язаними снопами та повішеними просто на стінах. 

Крім того, полісмени знайшли бульбулятор та два пакунки з уже повністю приготованою до вживання марихуаною: листя та дрібні гілочки були старанно висушені, перетерті та просіяні через сито.

Після побаченого оперативникам та дільничним стало зрозуміло, чому 50-річний господар садиби знаходився у геть неадекватному стані.

Однак це були ще не всі несподіванки – на городі чоловіка росли невеликі кущики коноплі, а неподалік лежали ще кілька десятків недавно викопаних рослин.

Правоохоронці облікували та вилучили більше 1 кілограма марихуани, саморобний пристрій для вживання канабісу шляхом паління, 41 кущ ще зеленої коноплі, 12 в‘язок сушених гілок та 7 сухих рослин висотою до 2 м.

«Наразі всі «знахідки» направлені на експертне дослідження, – коментує ситуацію начальник Великописарівського відділення поліції Юрій Сидоренко, – а стосовно чоловіка відкрили кримінальне провадження відразу за двома статтями Кримінального кодексу України – 309 та 310. За зберігання наркотичної сировини та вирощування конопель йому загрожує до 3-х років ув‘язнення».

Слідство по справі триває, поліція перевіряє чоловіка на причетність до можливої реалізації канабісу місцевим наркозалежним громадянам, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.