На Сумщині правоохоронці виявили схованку з набоями до автомата Калашникова

Учора у Великописарівському районі військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з працівниками Національної поліції виявили та вилучили у громадянина України набої до автомата Калашникова.


У ході реалізації завчасно отриманої оперативними співробітниками Держприкордонслужби інформації про можливе незаконне зберігання боєприпасів, близько 14:00, на подвір’ї одного з приватних помешкань місцевого жителя в н.п. Дмитрівка, в приміщенні для зберігання сіна спільна міжвідомча група виявила схованку з боєприпасами. В поліетиленовому пакунку чоловік ретельно приховав 31 набій до автомата Калашникова: 7 набоїв калібру 7,62 мм та 24 – 5,45 мм.

Наразі до Великописарівського відділу поліції ГУНП в Сумській області направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

За фактом виявлення у 37-річного чоловіка боєприпасів компетентними правоохоронними органами проводяться відповідні слідчі дії.