На Сумщині прикордонники попередили спробу незаконного переміщення через кордон автозапчастин

Сьогодні вранці у Великописарівському районі прикордонники відділу «Велика Писарівка» Сумського загону в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2016» попередили спробу незаконного переміщення через кордон запасних частин до автомобільної техніки.


Прикордонний наряд, який ніс службу неподалік від кордону на напрямку між російським населеним пунктом Сподарюшине та українським Попівка, спостерігав рух транспортного засобу від лінії держрубежу в тил території України. Негайно висунувшись на вказаний напрямок, прикордонники  в ході переслідування зупинили та затримали вантажний автомобіль марки МАЗ української реєстрації. Керував транспортним засобом наш співвітчизник.

В кузові вантажівки вартові кордону виявили велику кількість ящиків та мішків з автозапчастинами. Жодних товаро-супровідних документів на вантаж у чоловіка були відсутні. Попередньо встановлено, що всі запчастини російського виробництва, на що вказує відповідне маркування.

Наразі транспортний засіб разом з вантажем доставлено до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. За незаконне перетинання державного кордону України 23-річному жителю прикордоння доведеться відповідати у суді.