На Сумщині прикордонники припинили спробу незаконного переміщення через кордон товарів

Учора на Сумщині прикордонниками припинено спробу незаконного переміщення через російсько-український кордон товарно-матеріальних цінностей.


Прикордонний наряд, який ніс службу в районі населеного пункту Грабовське, помітив рух чотирьох невідомих осіб з коробками та каністрами з території РФ в Україну. З наближенням правоохоронців, правопорушники, скориставшись знаходженням поблизу кордону поля соняшника, вдалися до втечі в напрямку населеного пункту Грабовське.

Поблизу державного кордону прикордонники виявили одну коробку та дві каністри з товарно-матеріальними цінностями, попередньо сільськогосподарською хімією та будівельними сумішами.

Негайно організувавши пошук правопорушників, невдовзі на околиці населеного пункту Грабовське охоронці кордону зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2105», який рухався від польової дороги в напрямку села. В транспортному засобі перебували четверо громадян України, троє з яких не мали при собі жодних документів, що посвідчують особу.

Наразі за порушення прикордонного режиму, а саме за рух автомобілем дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг та ведуть до державного кордону, та за перебування в прикордонні без документів, що посвідчують особу, на громадян складені адміністративні матеріали за ст. 202 КУпАП.

Виявлений товар доставлений до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам Державної податкової служби.