На Сумщині  прикордонники та працівники поліції затримали росіянина, який зберігав боєприпаси

Учора на Сумщині оперативні співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками Національної поліції виявили та вилучили у громадянина Росії боєприпаси, які він зберігав незаконно.


У ході реалізації завчасно отриманої оперативниками Держприкордонслужби інформації про можливу причетність даної особи до протиправної діяльності, пов’язаної з незаконним зберіганням боєприпасів, на подвір’ї одного з приватних помешкань н.п. Варачино Сумського району, де й проживав росіянин, спільною міжвідомчою групою було виявлено 17 набоїв калібру 7,62 мм.

Наразі до Сумського відділу поліції направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

За фактом виявлення у 51-річного чоловіка набоїв компетентними правоохоронними органами проводяться відповідні слідчі дії.

Крім цього охоронці кордону з’ясували, що росіянин незаконно проживав на території України з 2001 року. По даному факту поінформовано працівників міграційної служби для притягнення громадянина Росії до адміністративної відповідальності за ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду територією України) КУпАП.