На Сумщині прикордонники виявили BMW X6, який знаходився в розшуку майже 2 роки

Прикордонники Сумського загону вдруге за останній тиждень виявили транспортний засіб, який значиться в міжнародному розшуку.


Учора до міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Велика Писарівка» на в’їзд до України прибув автомобіль BMW X6 української реєстрації. Під час здійснення прикордонного контролю на транспортний засіб, яким керував наш співвітчизник, спрацювала база даних Інтерполу.

В ході проведення перевірочних заходів правоохоронці з’ясували, що вказаний транспортний засіб був викрадений у власника ще весною 2015 року. Також, під час проведення контролю другої лінії з громадянином України встановлено, що останній незаконно перетинав державний кордон України через тимчасово недіючий пункт пропуску «Сімферополь».

Наразі по даному факту проінформовано Укрбюро Інтерполу в м. Київ, водія та автівку передано представникам Національної поліції. Крім цього, за незаконне перетинання державного кордону України на 32-річного водія складені відповідні адміністративні матеріали.