На Сумщині прикордонники з попереджувальним пострілом затримали чоловіка зі зброєю

Минулої ночі в Середино-Будському районі під час несення служби прикордонники почули постріли поблизу державного кордону України.


Прикордонний наряд висунувся в напрямку, звідки почули звуки зброї. На зустріч охоронцям рубежів рухались дві особи зі зброєю, схожою на мисливську.

На вимогу прикордонного наряду зупинитись та надати документи правопорушники не зреагували та, скориставшись темрявою, спробували зникнути в лісових хащах. З метою затримання невідомих осіб з вогнепальною зброєю в руках, прикордонники змушені були здійснити попереджувальний постріл вгору з автомата Калашникова.

В результаті одного чоловіка було затримано, інший зник у лісі. У затриманого громадянина виявлено мисливську рушницю 16 калібру та 4 набої до неї. Ще одну мисливську рушницю 12 калібру було виявлено під час пошуку зниклого правопорушника. Особу затриманого громадянина встановлено, ним виявився 53-річний мешканець прикордоння.

Через проведені пошукові заходи виявлено і другого правопорушника. Ним виявився громадянин України, 25–річний мешканець прикордонного населеного пункту. Відносно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення. Мисливську зброю, на яку відсутні документи, вилучено встановленим порядком.