На Сумщині прикордонники затримали грузина, який намагався незаконно потрапити до Росії

Учора у Краснопільському районі прикордонники Сумського загону в ході реалізації завчасно отриманої від дільничного інспектора прикордонної служби інформації про можливу протиправну діяльність, затримали порушника державного кордону України.


Прикордонний патруль, який ніс службу в районі населеного пункту Грабовське, за кілька метрів від держрубежу виявив та затримав громадянина Грузії. Чоловік в пішому порядку намагався незаконно перетнути українсько-російський кордон з території України в Росію поза встановленими пунктами пропуску.

Правоохоронці з’ясували, що іноземець прибув до України напередодні через авіаційний пункт пропуску. Знаючи, що йому російськими прикордонниками винесене рішення про заборону в’їзду на територію РФ, він вирішив потрапити до Росії саме у такий спосіб.

Наразі порушник затриманий до трьох діб для встановлення усіх обставин припиненого правопорушення. За спробу незаконного перетинання державного кордону України на нього складені адміністративні матеріали за
ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Після розгляду справи в суді відносно 54-річного громадянина Грузії буде прийняте рішення щодо примусового повернення його до країни походження, а також про заборону в’їзду на територію України терміном на три роки.