На Сумщині прикордонники затримали порушників правил рибальства

Сьогодні вранці у Сумському районі прикордонники відділу «Юнаківка» Сумського загону в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2018», а також проведення заходів щодо заборони вилову водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, за незаконний вилов риби затримали двох правопорушників.


У ході реалізації завчасно отриманої від дільничного інспектора прикордонної служби інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль неподалік від населеного пункту Костянтинівка, що знаходиться поблизу держкордону, на березі річки Золотарівка за допомогою приладу нічного бачення виявив та затримав двох громадян України. Чоловіки на гумовому човні з використанням риболовної сітки здійснювали незаконний вилов риби та вже встигли наловити біля 5 кілограмів риби.

Наразі за порушення правил рибальства на обох місцевих жителів складені адміністративні матеріали за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Про даний факт прикордонники повідомили працівників Управління державного агентства рибного господарства в Сумській області.

Крім цього, до компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) КК України.