На Сумщині пройшла 300-та церемонія “Шлюбу за добу”

У прекрасне свято, День Святого Миколая юстиція Сумщини поєднала серця закоханих. 300-й «Шлюб за добу» взяли урочисто Алла Ковальова та Сергій Веліканов.


«Так як я учасник АТО, останнім часом мені довелося пережити дуже багато різних подій, іноді не надто приємних. Тож коли я дізналася, юстиція Сумщини може зробити нам з коханим  такий приємний подарунок, як наше урочисте весілля,- була розчулена до сліз. Я невимовно вдячна за те, що у велике свято, День святого Миколая, моя заповітна мрія здійснилася. Тепер я – дружина»,- поділилася емоціями наречена.  

Шлюбна церемонія вперше відбувалася у самому «серці» юстиції області. Примітно, що у День Святого Миколая привітав молодят особисто і очільник Сумщини Микола Клочко, та побажав новоспеченому подружжю довгих років життя, взаєморозуміння, злагоди та любові у родині.

«Приємно, що в порівнянні з минулим роком юстиція Сумщини зареєструвала на 183 шлюби більше, а розлучень – на 191 менше. Адже Мін’юст та наше управління працює для того, аби громадяни отримували якісні та зручні послуги»,- зазначила керівник обласної юстиції Ірина Свистун.