На Сумщині проходить конкурсний відбір на посаду керівника рибоохоронного патруля

Розпочався прийом документів на посади керівників рибоохоронного патруля в 2 областях України.


26 грудня повторно стартував прийом документів для конкурсного відбору на посади керівників до рибоохоронного патруля у Вінницькій та Сумській областях.

На початку листопада було оголошено конкурс на посади керівників рибоохоронного патруля до 7 регіонів України, в тому числі, Вінницького та Сумського. Проте, кандидати до цих областей не пройшли конкурсний відбір. Тож конкурс оголошено повторно. «Ми запрошуємо всіх тих, кому небайдужий стан рибного господарства та хто відчуває в собі сили задля роботи в рибоохоронному патрулі, подавати документи, проходити конкурс. Галузі потрібні вмотивовані, чесні, ефективні люди», – наголосив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Нагадаємо, запуск рибоохоронного патруля на території всієї України є складовою Концепції реформування рибного господарства. Відповідно до неї 30.09.2015 р. КМУ було прийнято Постанову №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», відповідно до якої розпочалася реформа органів рибоохорони: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового органу «рибоохоронного патруля».

Детальніше з умовами проведення конкурсу, посадовими обов’язками, кваліфікаційними вимогами можна ознайомитись за посиланням щодо:

– начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області;

– начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області.

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає та/або надсилає поштою (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-а) комісії наступні документи. З переліком можна ознайомитись за посиланням.

Документи на участь у конкурсах приймаються за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45-А до 16 год. 45 хв. 13 січня 2017 року (включно).

За додаткової інформації звертайтесь за телефоном: (044) 486-99-18 або на електронну адресу: kadry@darg.gov.ua