На Сумщині розпочали облаштування та укріплення кордону

Із 1 квітня прикордонники Сумського загону активно розпочали проведення заходів інженерно-будівельного сезону 2019 року. Його мета – облаштування та укріплення інженерно-технічних споруд на ділянці українсько-російського державного кордону в межах Сумської області.


Заходи проводитимуться у декілька етапів та будуть направлені передусім на вдосконалення системи інженерно-технічного забезпечення підрозділів охорони державного кордону та створення сприятливих умов для несення служби на ділянці відповідальності прикордонного загону.

Основна увага приділятиметься тим напрямкам, де були зафіксовані факти протиправної діяльності шляхом облаштування нових інженерних споруд та загороджень, а саме: протитранспортних ровів, загороджень з колючого дроту, спіральних загороджень типу «Єгоза» тощо.

Крім цього здійснюватиметься нарощення інженерно-технічної складової охорони кордону та подальше удосконалення системи загороджень, прикордонної інфраструктури, фортифікаційного обладнання, вдосконалення системи візуального спостереження.

До проведення заходів з інженерного облаштування державного кордону залучається персонал та техніка інженерних підрозділів загону.

Слід відмітити активну допомогу Сумської обласної державної адміністрації та місцевих органів влади, які ще до початку проведення заходів надали прикордонникам допомогу для закупівлі механізованого інструменту та будівельних матеріалів.