На Сумщині розшукують безвісті зниклого чоловіка

Працівники серединобудської поліції встановлюють місцезнаходження безвісно зниклого 30-річного Толоку Максима Віталійовича, жителя міста Суми, який 20.11.2019 року близько 13:00 години виїхав з с. Гаврилова Слобода, Середино-Будського району до обласного центру і до теперішнього часу не повернувся.


На вигляд молодому чоловіку 27-28 років, зріст 170 см, худорлявої тілобудови, волосся чорного кольору, має татуювання у вигляді інь-янь на плечі, на лобі мається невелика гематома.

Був одягнений у коротку осінню чорну куртка, чорні джинсові штани, взутий у класичні темно-сині туфлі. На голові мав чорну шапку. При собі у молодого чоловіка було 160-170 гривень.

Правоохоронці та родичі зниклого не припиняють пошуки, та звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням допомогти у пошуках.

Тож якщо комусь відома будь-яка інформація, що може допомогти у розшуку, повідомте про це до Середино-Будського ВП ГУНП в Сумській області за адресою: 41000, м. Середина-Буда, вул. Вокзальна, 2, або за телефонами: (05451) 7-14-52 – чергова частина та 102 (з мобільного безкоштовно). Будемо вдячні за допомогу! Анонімність гарантуємо.

Відділ комунікації поліції Сумської області