На Сумщині правоохоронці попередили незаконне переміщення до Росії військового обладнання

У Великописарівському районі прикордонники Сумського загону спільно з оперативними співробітниками УСБУ в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області попередили незаконне переміщення за кордон продукції військового призначення, що підлягає державному експортному контролю, а також нелегальний перетин кордону громадянином Росії.


Правоохоронці встановили, що двоє мешканців Великописарівського району намагалися нелегально переправити до РФ прилад до військової  техніки. Крім цього було отримано інформацію, що за гроші ділки пообіцяли іноземцю приховано переправити його через державний кордон до Росії.

Спільна міжвідомча група співробітників СБУ та прикордонників блокувала діяльність підозрюваних під час спроби незаконного перетину держкордону. У зловмисників виявлено військове спорядження, яке вони намагалися нелегально перемістити за межі нашої країни.

Наразі за спробу незаконного перетинання державного кордону України на правопорушників складені адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП.

Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру  за    ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) та ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності інших осіб, ймовірно причетних до протиправної діяльності.