На Сумщині вибори Президента України відбулися прозоро та у правовому полі, – Микола Клочко

Голова облдержадміністрації Микола Клочко під час апаратної наради подякував всім правоохоронним та силовим структурам, органам державної влади та органам місцевого самоврядування за забезпечення проходження виборчого процесу на Сумщині відкрито, прозоро та у правовому полі


За словами очільника області, вибори на Сумщині пройшли у нормальному руслі, без порушень, що могли б вплинути на результати волевиявлення. Було здійснено всі необхідні організаційні та практичні заходи, спрямовані на дотримання закону у день виборів.

«Я хотів би подякувати правоохоронним органам, особливо Національній поліції та органам служби надзвичайних ситуацій за належне забезпечення громадського порядку, – говорив Микола Клочко. – Усім районним державним адміністраціям, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, працівникам окружних виборчих комісій за те, що вони забезпечили стабільне проходження голосування під час ІІ туру виборів Президента України».

«Активність виборців і порядок на виборчих дільницях говорить про високий рівень самосвідомості громадян, які прийшли здійснити своє волевиявлення», – підкреслив Микола Клочко.