На Сумщині від коронавірусу померла ще одна жінка

“В Конотопі сьогодні ще одна смерть від Коронавірусу і додатково троє захворівших на цю недугу!!!”, – повідомив на своїй сторінці в Фейсбук міський голова Артем Семеніхін.


За його словами, 9 людей на Конотопщині мають недугу китайського походження. Двоє вже мертві. З цих 9 людей вісім з села Козацького (там і двоє померлих). Одна людина з села Попівка.

Семеніхін додав, що троє хворих в Козачому – зовсім не старі люди: один 1959 року народження, другий – 1972 року народження, а третій – 1983 року.

Що стосується померлої, то інформацію про її смерть підтвердив в.о. директора Сумського обласного лабораторного центру Володимир Збаразький. Померлій було 59 років. За попередніми даними, вона заразилася в інфекційному відділенні Конотопської центральної районної лікарні, де лежала в одній палаті з хворою 78-річною ворожкою і знахаркою з села Козацьке Конотопського району. Ворожка померла від коронавируса 25 березня.

Утім, за офіційною інформацією МОЗ та Сумської облдержадміністрації станом на 31 березня на Сумщині підтверджено 10 випадків захворювання на коронавірус

Із них 6 осіб – у Конотопському районі, 3 особи – у м. Суми, 1 особа – у м. Охтирка.

Усього, починаючи з 10.03.2020, в області було зареєстровано 67 осіб з підозрою на COVID-19, у 40 діагноз був виключений. Коло контактних осіб – 154.