На Сумщині відремонтували дорогу Лебедин-Липова Долина

Голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО разом із народними депутатами від Сумщини проінспектував закінчення проведення ремонтних робіт на дорозі Лебедин-Липова Долина.


«Відповідно до програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, на Сумщині скрізь будуються дороги. Зокрема, на дорожній фонд області в цьому році виділені колосальні кошти − понад 3 млрд грн, – зазначив Роман Грищенко. − Тож зараз будуються основні магістралі, крім того, вже запроєктовані завдяки нашим народним депутатам ремонти доріг і на наступний рік. Робитимемо все можливе, щоб у 2021 році відремонтувати всі державні дороги».

Роман Грищенко наголосив, що Велике будівництво − це не лише нові шляхи, а й запуск ще 5−6 галузей економіки: «Завдяки програмі Президента України за останні роки виросла середня заробітна плата, збільшилася кількість робочих місць. І я вдячний державній владі та народним депутатам за кошти, виділені на ремонт доріг».

Народний депутат Максим ГУЗЕНКО повідомив, що дорога Лебедин-Липова Долина ще в минулому році була зовсім розбита. І щоб подолати відстань майже 50 км, необхідно було майже 3 години. А на сьогодні уже збудована нова дорога, яка відповідає всім стандартам якості.

Народний депутат Микола ЗАДОРОЖНИЙ додав, що на наступний рік народні депутати, обласна влада, Служба автомобільних доріг докладуть максимум зусиль, щоб залучити ще більше коштів на будівництво та ремонт доріг Сумщини.

Довідково.

За інформацією Служби автомобільних доріг в Сумській області, на дорозі державного значення Т19-13 поточним середнім ремонтом відремонтовано ділянку автомобільної дороги  Ромни – Липова Долина – Лебедин – Тростянець – Мезенівка на відрізку Липова Долина – Лебедин, протяжністю 49,2 км, між районними центрами Липова Долина та Лебедин. Вартість ремонту становить 242 млн гривень.